SGK Anlaşmalı Taş Kırma Merkezi

Her işin başı sağlık. Sağlığın önemi ne yazık ki genellikle bir problem yaşandığında ortaya çıkıyor. Bir sağlık problemi ile karşılaşıldığında tedavi içi...

SGK Anlaşmalı Taş Kırma Merkezi
02 Kasım 2018
Her işin başı sağlık. Sağlığın önemi ne yazık ki genellikle bir problem yaşandığında ortaya çıkıyor. Bir sağlık problemi ile karşılaşıldığında tedavi için bütün imkanları seferber ederiz. Maddi yetersizlikler ise gerekli tedaviyi almada en önemli engel olabiliyor bazen. Devlet hastanelerinde birçok tedavi çocuklara, yaşlılara, engellilere ve sigortalılara ücretsizdir. Bu imkanlar bakımından dünyada sayılı ülkeler arasında yer almaktayız. Fakat hala bazı sorunlar aşılabilmiş değil. Hastane sayısı yeterli olsa da hastaneler içindeki uzman personel ve gerekli teknoloji konusunda yetersizlikler yaşanabilmektedir. Üstelik hala doktor başına düşen hasta sayısı da son derece fazla. Özellikle teknolojinin gelişmesi sağlık sektörünü büyük oranda etkiledi. Artık hastalıkların tedavilerine bakış açısı değişti. Cerrahi yöntemlerinin yerine geçecek tedaviler üzerinde her geçen gün yeni gelişmeler sağlanmaktadır.

Ne yazık ki bu gelişmeler devlet hastanelerine geç yansıyabiliyor. Özellikle ışın tedavileri ile ameliyatsız tedavi yöntemleri sıkça kullanılırken bu durum devlet hastanelerinde her zaman geçerli olamamaktadır. Bu durum insanları yoğunluğu daha az olan ve belli konularda uzmanlaşmış özel tıp merkezlerine yönlendirmektedir. Damla Tıp Merkezi uzman kadrosu ve son teknoloji tıbbi ekipmanları ile birçok hastalığın tedavisini ağrısız, ameliyatsız olarak sunmaktadır.Üstelik Damla tıp Merkezi SGK ile anlaşmalı. Bu sayede özel bir kliniğin konforunu yaşayabilirsiniz. Böbrek taşı sebep olduğu şiddetli ağrılardan dolayı hastaların yaşam kalitesini azaltmaktadır.
Özellikle yeni teknolojiyle birlikte bu ağrılara katlanmak zorunda değilsiniz.
SGK anlaşmalı taş kırma merkezi Damla Tıp Merkezinde asgari ağrı ve acı ile tedavi gerçekleştirilir. Lazer tedavisinde yüksek frekanslı dalgalar ile böbrekte bulunan mineral taşları ufalanarak parçalanır. Bu işlemden sonra hasta taşı idrarla parça parça atar. Böbrek taşı ağrılarından kurtulan hastalar kısa sürede normal hayatlarına döner.

Randevu Oluştur

!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı