Laboratuvar

Laboratuvar

Laboratuvar

Laboratuvar, tıp merkezler için hayati önem taşıyan birimlerdir. Sağlık merkezlerinde, hastaların durumu ile ilgili tıbbi analizlerin yapıldığı merkez olan Laboratuvarlarda, teknik elemanlar analizler, testler ve deneyler sonucunda elde ettiği verileri hekimlere aktarmaktadır. Teknik elemanlar 4 senelik eğitim sonucunda uzmanlaşmaktadır.

Damla tıp merkezi, modern yapısı ve sürekli olarak kendini geliştiren ekibi ile hizmet vermeye devam ediyor. En güvenilir ve modern laboratuar merkezine sahip olan birim, alanında uzman teknik ekibi ile çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Bu çalışmalar sonucunda hastalar için en doğru teşhisler ve tanılar konmaktadır. Sizde kendinizi güvende hissetmek için merkezimizi tercih edebilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, sağlık merkezleri sorunsuz olarak hizmet vermek için kendilerini güncellemeye devam ediyor. Modern tıp kavramında laboratuarlar büyük önem taşımaktadır. Damla tıp merkezi de bunun farkında olarak hizmetine devam ediyor. En doğru tedavi yöntemleri, uzman kadro ve son teknoloji gereçleri ile sorunsuz olarak hizmet veren kurum, sizler için sürekli olarak kendini geliştiriyor. Doğru tanı ve tedavi için tercih edebilirsiniz.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı