Üroloji

Üroloji

Üroloji

Erkeklerde, boşaltım ve üreme kadınlarda ise boşaltım sistemi ile alakalı olan tıp dalına, Üroloji ismi verilmektedir. Ürolojik rahatsızlıklar, özellikle nüfusun artması ile orantılı olarak bir artış gösterir.  Bu tür rahatsızlıklar yapıları itibari ile büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Ürologlar, tedavi esnasında tüm idrar yollarındaki tüm rahatsızlıkları göz önünde bulundurmalıdır.

Damlı Tıp Merkezi ürolojik hastalıkların tamamı ile ilgilenmektedir. Bu rahatsızlıklar şu şekilde sıralanabilir;  1. Selim prostat büyümesi
  2. Cinsel işlev bozuklukları
  3. Prostat kanseri
  4. Erkek kısırlığı
  5. Penis kanseri
  6. Ürolojik Enfeksiyonlar
  7. Aşırı aktif mesane semptomları
  8. Böbrek ve üreter taşları

Ürolojik rahatsızlıklar erken önlem alınmadığı takdirde, ileride daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle alanında uzman hekimler tarafından tedavi görmek ve aksatmamak gerekmektedir. Damla Tıp Merkezi alanında uzman kadrosu ile, her branşta olduğu gibi Üroloji dalında da son teknoloji tıp hizmetleri kullanmaktadır. Özellikle nüfusun artması ve yaşın ilerlemesi ile ortaya çıka olasılığı artan bu rahatsızlıkların önüne geçilmesi için önceden önlem almak büyük önem taşımaktadır.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı