Erkek Kısırlık Tedavisi

Erkek Kısırlık Tedavisi

Erkek kısırlılığı, genetik ve hormonal nedenler, daha önceden geçirilen  iltihap hastalıkları, kimyasal etkenler ve doğumsal sorunlar nedeniyle meydana gelmektedir.  Toplumda, %15 çocuk sahibi olmakta zorluk çekmektedir. Bunun bir çok nedeni vardır. Son zamanlarda tıpta meydana gelen ilerlemeler, bu sorunun çözümü için yeni gelişmelerin meydana gelmesine neden olmaktadır. Son zamanlarda meydana gelen gelişmeler ile sıfır spermle bile çocuk sahibi olma şansı bulunmaktadır.

Varikosel sorunu, en fazla kısırlığa yol açan sorunlardan biridir. Operasyonlar sayesinde tedavi edilen bu rahatsızlık, sperm kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda tüp bebek tedavisi ile de çocuk sahibi olunabilir.

Damla Tıp Merkezi, sizlere bu konuda destek olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi, ile ameliyat ile sperm sahibi olmayan erkeklerin çocuk sahibi olma şansı doğmuştur. Damla Tıp Merkezi, uzman kadrosu ile sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Telefon numaramız ile bizimle iletişime geçme şansınız bulunmaktadır. Son zamanlarda yaşanan gelişmeler, insanlık adına büyük gelişmelerin yaşanmasına neden olmaktadır. Çocuk sahibi olma konusunda bir çok yeni yöntemler geliştirilmiştir.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı