Kadın Ürolojik Tedaviler

Kadın Ürolojik Tedaviler

Kadınlarda, meydana gelen pelvin bozuklukları ile ilgilenen tıp birimine ürojinekoloji ismi verilmektedir. Bu konuda uzmanlaşan doğum doktoru ve kadın hastalıkları ise ürojinekolog olarak tanımlanır. Kadın hastalıkları tedavileri için uzman kişilerden yardım almanız gerekiyor.

Damla Tıp Merkezi bir çok kadın hastalığı tedavisinde uzman kadrosu ile sizlere rehber olmaktadır. Günümüzün teknolojik koşulları rahatsızlıkların tedavisi açısından yeni yöntemlerin oluşmasına neden olmaktadır.

Aynı zamanda dünyada bozulan düzen,  sinir/stres , dengesiz beslenme ve hayat şartları hastalıkların da artmasına neden olmaktadır. Hastalıkların azalması adına tıp merkezleri çeşitli çalışmalar yapmaya devam ediyor. Kadın hastalıkları konusunda uzman kadrosu ile Damla Tıp merkezi sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Telefon numarasından iletişime geçerek randevu alma şansınız bulunuyor. Sonrasında belirlenen tedavi süreci ile rahatsızlığınızın üstesinden gelebilirsiniz. Cinsel rahatsızlıklar, idrar sorunları gibi konularda uzman bir kadro ile sizlere yardımcı olmaktadır. Uroloji, son dönemin en etkili tıp alanlarından biridir. Bu konuda yardım alarak, rahatsızlığınızı kısa süre içinde yenme şansınız bulunuyor.

Kadın ürolojisi, kadınlarda idrar kaçırma, vajinal organ sarkmaları (sistosel, rektosel gibi..), pelvik ve mesane ağrı sendromları, cinsel işlev bozuklukları ve diğer işeme sorunlarının tanı ve tedavisi ile ilgilenilmektedir. Bu rahatsızlıkların ürodinamik ve fizyopatolojik değerlendirilmeleri yanında fiziksel, medikal ve cerrahi yöntemler ile tedavileri gerçekleştirilmektedir. Kadınlarda oldukça sık görülen stres tipte idrar kaçırma ve aşırı aktif mesane sendromu özellikle yoğun olarak tedavi edilen hastalıklar arasındadır.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı