Sertleşme Problemi Ve Penis Eğrilikleri Tedavisi

Sertleşme Problemi Ve Penis Eğrilikleri Tedavisi

Şok Dalga Tedavisi: Düşük yoğunluklu Şok Dalga Tedavisi (ESWT) sertleşme sorunu ve penis eğrilikleri (Peyronie Hastalığı) tedavisinde kullanılan en yeni ve en etkili yöntemdir. Peniste sertleşmeyi sağlayan dokuda damar onarımı başlatarak ve yeni damarların oluşmasını sağlayarak problemin ana nedeni olan kanlanma yetersizliğini düzeltmektedir.Şok dalga tedavisi (ESWT) Merkezimizde tek olarak veya penise kök hücre tedavisi ile beraber uygulanmaktadır.

Penise Kök Hücre (Prp) Enjeksiyonu: P-Shot Şok Dalga tedavisinin etkinliğini arttırmak amacıyla veya sadece tek başına yapılmaktadır. Kişinin bir miktar kanı alınarak özel bir yöntemle hücreler ayıklanır ve kanda bulunan kök hücreler (platelet rich plasma) penise enjekte edilir. Penise verilen hücreler doku yenilenmesini ve gençleşmesini başlatırlar. Yan etkisi olmayan bir işlem olup kişinin kendi hücresi olduğundan allerji olmamaktadır.  

Penise İlaç Enjeksiyonları: Penise farklı ilaç karışımları (iki veya üç farklı ilaç) enjekte edilerek peniste sertleşme sağlamak mümkündür.Bu tedavi yöntemi diğer yöntemlerle iyileşmesi mümkün olmayan ve ilişkiye giremeyen kişilerde peniste sertleşme sağlamakta ve ilişkiyi mümkün kılmaktadır.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
!
Kapat
Damla Tıp Merkezi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 15:00
Kapalı